Adresa a kontakty

Dřevěná okna a dveře

Produktový katalog
Zelená úsporám
Dřevěná okna

Dřevěná okna

Dřevěná eurookna vyrábíme z dubu, modřínu, borovice, smrku nebo exotického meranti – dřevin způsobilých k dokonalému opracování – a chráníme špičkovou povrchovou úpravou. Vybrat si můžete z mnoha odstínů přírodních lazur nebo krycích laků. K odolnosti našich dřevěných eurooken výrazně přispívá i řízené schnutí nátěrových vrstev. Společně s precizním provedením nátěru garantuje nadstandardní životnost výrobku. Vynikající tepelně-izolační vlastnosti splňují nízkoenergetický i pasivní standard staveb. Účinně brání také nežádoucí průzvučnosti.

Rozměry oken a kování

Dřevěná eurookna vyrábíme na míru konkrétní stavbě. Dodáme je v libovolných tvarech, konfiguracích a rozměrech podle vašich potřeb. Vybavena jsou špičkovým rakouským kováním SIEGENIA nebo ROTO.

Materiál

Různé druhy dřeva se liší mimo jiné v kresbě – její tvar, barva a hustota letokruhů v závislosti na směru řezu dřevěných hranolů. Povrchový odstín ovlivníte volbou přírodní lazury nebo krycího laku. Výběr dřeva ovlivňuje užitné hodnoty, životnost i cenu výrobku.

Zasklení

Při výrobě používáme výhradně prvotřídní skla předních evropských výrobců. Vybrat si můžete z dvojskel a trojskel standardních, protihlukových, bezpečnostních, se solárním ziskem nebo se solárním útlumem.

Naše profily

Dřevěné dveře

Dřevěné dveře

Vchodové dveře vyrábíme z dřevin způsobilých k dokonalému opracování a chráníme je špičkovou povrchovou úpravou, za kterou zodpovídá náš lakovací robot. Vybrat si můžete z mnoha odstínů přírodních lazur nebo krycích laků. K odolnosti našich dřevěných dveří výrazně přispívá i řízené schnutí nátěrových vrstev. Společně s precizním provedením nátěru garantuje nadstandardní životnost výrobku. Vynikající tepelně-izolační vlastnosti splňují nízkoenergetický i pasivní standard staveb. Účinně brání také nežádoucí průzvučnosti.

Dřevěná okna dodáváme na míru konkrétnímu rodinnému domu nebo jiné stavbě. Osazujeme je špičkovým rakouským kováním MACO. Můžete volit křídlová nebo posuvná okna včetně oken francouzských (balkonových) nebo atypických rozměrů.

Chcete-li životnost prodloužit ještě víc, zvolte okna dřevohliníková. Díky hliníkovému opláštění a menší náročnosti na údržbu mohou být ideální volbou.

K vybranému typu oken dodáme i příslušný typ dřevěných vchodových dveří a bohatou nabídku příslušenství.

Naše profily

Mám zájem o nabídku

Zadejte nezávaznou poptávku, na jejímž základě vám vypracujeme individuální nabídku podle vašich požadavků a přání.

Novinky RI OKNA