Adresa a kontakty

Produktový katalog
Zelená úsporám
Plastová okna

Plastová okna

Životnost plastových oken se pohybuje okolo 30 let. V porovnání s hliníkovými i dřevěnými okny je pořízení plastových oken méně nákladné. Cenová výhoda je zvlášť výrazná u standardních profilů v základním bílém provedení. Oblíbenou volbou zákazníků jsou plastová okna s imitací dřeva, zvláště tmavého nebo zlatého dubu.

Rozměry oken a kování

Plastová okna vyrábíme na míru konkrétnímu projektu. Přizpůsobíme se v rozměrech, tvarech i konfiguracích. Maximální možné rozměry okna se liší zejména podle jednotlivých profilů. Naše okna osazujeme kvalitním kováním SIEGENIA.

Materiál

Plastová okna vyrábíme z prvotřídních profilů VEKA®. Vysoká kvalita používaných materiálů a jejich precizní zpracování dodávají našim oknům skvělé tepelně izolační vlastnosti, odolnost vůči vodě, odolnost vůči povětrnostním podmínkám a dlouhou životnost.

Zasklení

Při výrobě používáme výhradně prvotřídní skla předních evropských výrobců. Vybrat si můžete z dvojskel a trojskel standardních, protihlukových, bezpečnostních, nebo se solárním útlumem.

Naše profily

Plastové dveře

Plastové dveře

Pro výrobu plastových vchodových dveří používá spol. RI OKNA a.s. robustní, speciálně vyztužené profily s výbornou tvarovou stabilitou a dlouhou životností.

Pro výplň dveří můžete vybrat standardní, bezpečnostní či dekorativně-ornamentální skla nebo pevné výplňové desky. Cenově nejdostupnější jsou vakuově lisované plastové desky (ABS), stálobarevné a nenáročné na údržbu. O něco dražší výplňové desky z lisované syntetické pryskyřice (HPL) jsou pevné, tvrdé a dobře odolávají dešti, mrazu i slunečním paprskům.

Nejvyšší nároky na odolnost splňují dveřní výplně z kompozitních materiálů. Výrazně zvyšují pevnost dveří a v kombinaci s trojskly dosahují nejlepších tepelně izolačních parametrů.

U všech dveří máte velký výběr barev a dekorů, včetně imitací různých ušlechtilých materiálů. Plastové vchodové dveře jsou osazeny kvalitním kováním předních evropských výrobců MACO a Siegenia Aubi.

Naše profily

Mám zájem o nabídku

Zadejte nezávaznou poptávku, na jejímž základě vám vypracujeme individuální nabídku podle vašich požadavků a přání.

Novinky RI OKNA