Adresa a kontakty

Produktový katalog
Zelená úsporám
Prosklené hliníkové fasády

Prosklené hliníkové fasády

Prosklené hliníkové fasády umožňují dokonalý průnik světla do místností a zlepšují pohodu uživatelů. Také rozšířený vizuální kontakt s vnějším světem působí velmi příjemně a atraktivně. Jsou běžné především u obchodních a kancelářských budov, hotelů a bank. Nároky na údržbu jsou minimální.

Hliníkové fasády umožňují plné využití skla a světla v moderní architektuře. Plochy rámů jsou minimální a u některých typů fasád prakticky neviditelné. Díky velké pevnosti a nízké hmotnosti hliníku mohou být otevíravé prvky fasád mnohem větší než u jiných materiálů. Můžete volit nejrůznější způsoby otevírání a jejich kombinace.

Tepelně izolační schopnosti prosklených fasád zajišťují polyamidové prvky, které se vkládají mezi hliníkové profily a vyplňují speciálními izolačními vložkami. Proto se ani u opravdu velkých prosklených ploch není třeba bát výraznějších tepelných úniků, resp. přehřívání

Prosklené fasády vykazují mimořádnou odolnost vůči všem klimatickým jevům: bouřkám, lijákům i nárazům větru. Jsou vhodné i pro výškové a další budovy vystavené náročným povětrnostním podmínkám. Zasklívat lze standardním i bezpečnostním sklem, lze použít i plné izolační výplně. Garantujeme nejvyšší kvalitu zpracování a kompletaci výrobků.

Nabízíme několik fasádních systémů pro různé účely. Nejčastěji používané jsou sloupko-příčkové systémy prosklených hliníkových fasád. Všechny disponují bohatou škálou barevného provedení.

Společné vlastnosti prosklených hliníkových fasád

  • Výjimečné prostředí v místnostech za fasádou
  • Různé optické členění ploch fasády od výrazně dělených po prakticky jednolitou
  • Vysoká statická pevnost konstrukce
  • Mimořádná odolnost vůči povětrnostním vlivům
  • Dobré tepelně izolační parametry
  • Snadná údržba

Fasádní systémy

Mám zájem o nabídku

Zadejte nezávaznou poptávku, na jejímž základě vám vypracujeme individuální nabídku podle vašich požadavků a přání.

Novinky RI OKNA