O nás

O nás

Jsme rodinná firma s již více než 20-ti letou tradicí. Nabízíme široký záběr poskytovaných služeb a výrobků, vždy s velkým důrazem na kvalitu za příznivé ceny. Jsme předním regionálním dodavatelem a smluvním partnerem:

RI OKNA a.s.: plastová, hliníková i dřevěná okna a vchodové dveře, hliníkové fasády;
LOMAX & CO s.r.o.: sekční i rolovací garážová vrata a rolety;
ERKADO CZ s.r.o.: interiérové a vstupní dveře;

Požadujete kvalitní přístup a služby s tím spojené? U nás je to samozřejmostí.
Naším cílem je dosažení spokojenosti na obou stranách! Každému zákazníkovi se snažíme vyhovět dle jeho požadavků a specifických přání. Váš dům či byt si díky nám může zvýšit nejen estetickou hodnotu, ale i úsporu energie a hlukovou ochranu.

Logo - RI-OKNA.CZ

Historie firmy

Roku 1994 byla založena firma zabývající se sklenářstvím a rámováním obrazů.

V roce 2000 se firma rozšířila o prodej a montáž plastových otvorových prvků, tehdy jsme začínali s výrobky firmy START.

V roce 2003 jsme započali spolupráci se společností RI OKNA a.s.(Tato společnost byla založena v roce 1994 jako ryze český tým. Je známa jak na českém, tak i na zahraničním trhu.)

V roce 2008 jsme rozšířili působnost o další činnost a tím jsou garážová sekční vrata LOMAX. Chcete jít podle svých představ? Pak právě tyto vrata jsou vyladěna přesně na míru vašeho stavebního otvoru.

V roce 2011 jsme zřídili novou pobočku a především naší hlavní vzorkovnu v Chebu - ulice Májová 107/2.

V roce 2012 jsme opět rozšířili působnost o další činnosti a stali jsme se autorizovaným zastoupením v oblasti prodeje a montáže dřevěných i dřevohliníkových oken a dveří české výroby ISOTRA. Téhož roku jsme se stali regionálním zastoupením pro prodej a montáž interiérových i vstupních bytových dveří společnosti ERKADO CZ s.r.o.

Na přelomu roku 2012 a 2013 jsme se oficiálně stali regionálním zastoupením společnosti LOMAX & Co s.r.o., díky tomuto kroku jsme mohli naším zákazníkům nabízet sekční i rolovací vrata a rolety za ještě lepší ceny. Věříme, že jsme tímto krokem mnoho zákazníkům vyšli vstříc.

V roce 2017 získala společnost RI OKNA a.s. majoritu ve firmě WD okna s.r.o., která vyrábí dřevěná a dřevohliníková okna. Díky tomuto kroku jsme mohli začít nabízet dřevěná okna za mnohem výhodnějších podmínek, než kdy dříve.

Naše hodnoty

RI OKNA a.s.: plastová, hliníková i dřevěná okna a vchodové dveře, hliníkové fasády

LOMAX & CO s.r.o.: sekční i rolovací garážová vrata a rolety

ERKADO CZ s.r.o.: interiérové a vstupní dveře


Veškeré příslušenství jako parapety, stínící techniku a další.

 • Bezpečnost
  Nemusíte mít obavy, díky mnohaletým zkušenostem v oboru je realizovat dílo s námi bezpečné a jednoduché.
  • V případě problému s chodem okna/dveří se vše snažíme řešit záručím servis v horizontu 24-48h.

  • Máme pouze vlastní odborně proškolené montážníky, nikoho na montáže externě nenajímáme.
 • Kvalita
  Slovo, kterým se dnes plýtvá naprosto všude. Dovolte nám vás seznámit s pravým významem slova kvality, kterým si dovolujeme označit naše výrobky.
  • Jsme držiteli několika certifikátů ISO prohlašující kvalitu jak výroby, tak i výrobků a zároveň jsme i držiteli certifikátu ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA.

  • Výrobní postupy a stroje, kterými se okna vyrábí - společnost RI OKNA patří mezi největší výrobce střední Evropy.

  • Naše okna splňují třídu "A" dle normy ČSN EN 12608 a jsou vyráběna ze 100% čistého PVC (vyjma výjimek - vždy uvedeno v nabídce v závislosti na poptávaném profilu)
 • Rychlost
  Protože na rychlosti vždy záleží, snažíme se, co nám síly dovolí.
  • Zpracování poptávek do 48h včetně osobního zaměření.

  • Dodání k zákazníkovi v nejbližší možný termín (individuální vůči danému výrobku)