Adresa a kontakty

Produktový katalog
Zelená úsporám
Hliníková okna

Hliníková okna

Hliníková okna umožňují začlenění do velkých prosklených ploch i celých fasád. Pevnost hliníku chrání okna před nechtěným i záměrným poškozením. Tvarová stálost garantuje přesný chod a spolehlivou funkčnost po celou dobu životnosti i při intenzivnějším používání na frekventovaných místech.

Rozměry oken a kování

Hliníková okna vyrábíme v rozměrech, tvarech a konfiguracích podle potřeb konkrétního projektu. Maximální rozměry konstrukce se liší podle jednotlivých profilů. Hliníková okna jsou vybavena špičkovým kováním SIEGENIA, SAVIO RIBANTA, SOBINCO nebo WINKHAUS.

Materiál

Mechanické vlastnosti hliníku propůjčují oknům mimořádnou odolnost vůči poškození, častému používání i klimatickým vlivům. Vybrané typy profilů s doplňkovým těsněním a přerušeným tepelným mostem vykazují velmi dobré tepelně izolační vlastnosti

Zasklení

Zásadní vliv na tepelně a hlukově izolační vlastnosti okna má zasklení. K výrobě hliníkových oken používáme špičková skla předních evropských výrobců. Vybrat si můžete z dvojskel a trojskel standardních, protihlukových, bezpečnostních, se solárním ziskem nebo se solárním útlumem.

Naše profily

Vchodové dveře hliník

Vchodové dveře hliník

Mechanické vlastnosti hliníku propůjčují vstupním dveřím mimořádnou odolnost vůči poškození, častému používání i klimatickým vlivům. Vybrané typy profilů s doplňkovým těsněním a přerušeným tepelným mostem vykazují velmi dobré tepelně izolační vlastnosti.

Vzhled dveří můžete libovolně utvářet co do tvaru, konfigurace křídel, vzhledu zasklení a barevnosti. Podle požadavků zákazníka používáme standardní nebo bezpečnostní zasklení hladkým nebo ornamentálním sklem. K dispozici jsou také hliníkové vchodové dveře s neprůhlednými panely o tloušťce 13–61 mm.

Dveře jsou standardně vybaveny těsněním ze syntetické pryže a 20 mm vysokým prahem. Na přání je doplníme bezpečnostními prvky, automatickými zavírači, schránkami a dalšími užitečnými doplňky.

Hliníkové vchodové dveře jsou ideální volbou při vysokých nárocích na odolnost vůči poškození i design. Jejich obrovskou výhodou jsou minimální nároky na údržbu a extrémně dlouhá životnost. Hodí se jak pro rodinné, tak pro bytové domy.

Naše profily

Mám zájem o nabídku

Zadejte nezávaznou poptávku, na jejímž základě vám vypracujeme individuální nabídku podle vašich požadavků a přání.

Novinky RI OKNA