Adresa a kontakty

Katalog ERKADO
Certifikáty
Interiérové dveře ERKADO

Interiérové dveře ERKADO

…je kolekce dveřních křídel, která splňuje různé požadavky našich zákazníků. Od klasických modelů, přes univerzální až po moderní.

Prioritami jsou zde kvalita, poctivost, rozumná cena a možnost konfigurace daného modelu z hlediska výrobní technologie (STANDARD, SOFT, STILE, TWIN, GRAF), použitých povrchů, šířek, výplně, zámku, ventilace a výběru vhodného zasklení.

ERKADO nabízí také bohatá řešení posuvných systémů – posuvné dveře do pouzdra a posuvné dveře na stěnu včetně zárubně a nezbytného příslušenství. Dalšími produkty jsou dveře dvoukřídlé a skleněné.

V levé sekci menu si můžete prohlédnout aktuální katalog dveří, ve kterém jsou uvedeny veškeré detailní informace včetně jednotlivých modelů a cen.

O výrobci ERKADO:

ERKADO je příkladem výjimečného úspěchu rodinné firmy na globálním trhu. Díky odvážnému a rozhodnému rozvoji výrobního potenciálu a zavedení nových kolekcí, dnes stále častěji otevíráte právě jejich dveře. Díky otevření nových výrobních hal (více než 15 000 m2) a velmi dynamickému rozvoji se při příležitosti výročí 40 let (od 1976) dostali mezi jedničky mezi výrobci dveří. Jako jeden z předních výrobců v oboru vyvíjí charitativní činnost a podporuje mnoho iniciativ, projektů a individuálních osob.
 

Revoluční řešení, technologická přizpůsobivost a neustálé hledání nových výzev na trhu – to vše jim umožňuje nabízet vysoce kvalitní produkty za rozumnou cenu. Díky modernímu vybavení podniku a kvalifikovanému personálu vyrábí více než 30 000 kusů dveří měsíčně. V současné době mají bohatou obchodní nabídku dřevěných venkovních dveří a vnitřních interiérových dveří v technologii STANDARD a SOFT, rámových dveří STILE, hybridních dveří TWIN a celoskleněných GRAF v různých dekorech a provedeních. Společnost ERKADO spolupracuje s velkoobchodními odběrateli z celého světa: Polska, České Republiky, Slovenska, Rumunska, Německa, Maďarska, Francie a Ukrajiny. Kvalita je pro ně prioritou, která vede ke zvýšení nejcennějšího kapitálu společnosti – okruhu spokojených zákazníků.

Mám zájem o nabídku

Zadejte nezávaznou poptávku, na jejímž základě vám vypracujeme individuální nabídku podle vašich požadavků a přání.

Novinky RI OKNA