Interiérové dveře ERKADO

Interiérové dveře ERKADO - okna-ri.cz

Interiérové dveře ERKADO

...je kolekce dveřních křídel, která splňuje různé požadavky našich zákazníků. Od klasických modelů, přes univerzální až po moderní.

Prioritami jsou zde kvalita, poctivost, rozumná cena a možnost konfigurace daného modelu z hlediska výrobní technologie (STANDARD, SOFT, STILE, TWIN, GRAF), použitých povrchů, šířek, výplně, zámku, ventilace a výběru vhodného zasklení.

ERKADO nabízí také bohatá řešení posuvných systémů - posuvné dveře do pouzdra a posuvné dveře na stěnu včetně zárubně a nezbytného příslušenství. Dalšími produkty jsou dveře dvoukřídlé a skleněné.

V levé sekci menu si můžete prohlédnout aktuální katalog dveří, ve kterém jsou uvedeny veškeré detailní informace včetně jednotlivých modelů a cen.


Něco málo o výrobci:

ERKADO je příkladem výjimečného úspěchu rodinné firmy na globálním trhu. Díky odvážnému a rozhodnému rozvoji výrobního potenciálu a zavedení nových kolekcí, dnes stále častěji otevíráte právě jejich dveře. Díky otevření nových výrobních hal (více než 15 000 m2) a velmi dynamickému rozvoji se při příležitosti výročí 40 let (od 1976) dostali mezi jedničky mezi výrobci dveří. Jako jeden z předních výrobců v oboru vyvíjí charitativní činnost a podporuje mnoho iniciativ, projektů a individuálních osob.

Revoluční řešení, technologická přizpůsobivost a neustálé hledání nových výzev na trhu – to vše jim umožňuje nabízet vysoce kvalitní produkty za rozumnou cenu. Díky modernímu vybavení podniku a kvalifikovanému personálu vyrábí více než 30 000 kusů dveří měsíčně. V současné době mají bohatou obchodní nabídku dřevěných venkovních dveří a vnitřních interiérových dveří v technologii STANDARD a SOFT, rámových dveří STILE, hybridních dveří TWIN a celoskleněných GRAF v různých dekorech a provedeních. Společnost ERKADO spolupracuje s velkoobchodními odběrateli z celého světa: Polska, České Republiky, Slovenska, Rumunska, Německa, Maďarska, Francie a Ukrajiny. Kvalita je pro ně prioritou, která vede ke zvýšení nejcennějšího kapitálu společnosti – okruhu spokojených zákazníků.

Interiérové dveře ERKADO - profily1 - okna-ri.cz Interiérové dveře ERKADO - profily2 - okna-ri.cz Interiérové dveře ERKADO - profily3 - okna-ri.cz Interiérové dveře ERKADO - profily4 - okna-ri.cz Interiérové dveře ERKADO - profily5 - okna-ri.cz