Adresa a kontakty

Gárážová vrata DoorHan

Katalogy DorHan
Rolovací vrata
Sekční vrata
Certifikáty
Gárážová vrata DoorHan

Gárážová vrata DoorHan

Hledáte levná, a přesto kvalitní vrata na míru? Jakožto autorizovaný prodejce nabízíme sekční garážová vrata pro privátní i průmyslové účely přímo od českého výrobce za velice příznivé ceny. Společnost DoorHan s.r.o. je jedna z klíčových výroben giganta DoorHan, který působí ve třiceti zemích světa, což už je slušná záruka kvality. V sortimentu privátních sekčních garážových vrat nabízíme provedení v mnoha funkčních i designových variantách, díky čemuž vrata bez problémů vyhovují rozličným stavebním požadavkům.

RSD01 HYBRID – tyto vrata se využívají v privátním sektoru při maximální šíři vratového křídla 3m. Jejich ovládání je zajištěno tažnými pružinami.

RSD02 HYBRID – tyto vrata se využívají v privátním i průmyslovém sektoru při maximální šíři vratového křídla 6m. Jejich ovládání je zajištěno torzními pružinami, díky čemuž je zde navíc možnost volby mezi několika typy zdvihu (nízké, standardní, zvýšené apod.)

Průmyslová vrata – při výrobě průmyslových vrat se používají speciální technologie a prvky, které zvyšují jejich spolehlivost a odolnost proti opotřebení. Těsnící systém u průmyslových vrat zajišťuje maximální zvýšení tepelné izolace. Průmyslová vrata nabízíme v několika typech provedení – plná, prosklená, částečně prosklená. Samozřejmostí je i široká škála barevného provedení a designů. Pohony pro průmyslová vrata jsou konstruovány pro vysokou intenzitu provozu v průmyslových areálech.

Mám zájem o nabídku

Zadejte nezávaznou poptávku, na jejímž základě vám vypracujeme individuální nabídku podle vašich požadavků a přání.

Novinky RI OKNA